Site Overlay

Saç Ekim Koltuğu Satış Noktası

Saç Ekim Koltuğu Satış Noktası

Saç ekimi tedavisi uygulayan medikal sağlık birimlerinin ve uzman hekimlerin ihtiyacı olan çok özel bir koltuk modelinden bahsedeceğiz. Saç ekim koltuğu, müşterilerinizin vücut yapısına uygun şekilde ergonomik olarak tasarlanmış ve baş bölgesinin yanı sıra ayak bölgesinin de manuel olarak ayarlanmasına izin veren modellerden bir tanesidir.

Sırt, ayak ve gövde yüksekliğini manuel olarak ayarlayabileceğiniz gibi motorlu koltuklar sayesinde bir tek tuş ile de ayarlayabilirsiniz. Bu detaylar yalnızca saç ektirmek isteyen hastalarınız için değil, tedaviyi uygulayacak olan sizler için de en önemli unsurlardan bir tanesidir.

Saç ekim tedavisi yapıyorsanız ve kendinize ait bir muayenehane oluşturmayı düşünüyorsanız eğer bu ürüne mutlaka ihtiyacınız olacaktır. Sıradan bir koltuk ile hizmet veremezsiniz ve bu durum sizleri güvensiz bir hekime dönüştürecektir. Daha vizyoner ve daha dikkat çekici bir görüntü sergilemek adına da bu koltuğun büyük bir önem taşıdığını düşünüyor ve siz değerli hekimlerimize mutlaka tavsiye ediyoruz.

Saç ekim koltuğu ana kategorilerde iki farklı model olarak karşımıza çıkıyor. Manuel yani motorsuz modellerde tüm işlemleri kendi başınıza yapıyorsunuz. Basit bir döndürme butonu ile birlikte koltuk seviyesini ayarlayabiliyor ve aynı şekilde baş ve ayak bölgesindeki düzenlemeleri de doğrudan yapabiliyorsunuz. 

Saç ekim koltuğu modellerinin en çok tercih edilen alt dal ürünü ise motorlu modellerdir. Burada bir kumanda paneli var ve tek bir tuş ile saniyeler içerisinde koltuğun seviyesini en doğru biçimde ayarlayabiliyorsunuz. Bu durum süreci daha kolay bir hale getiriyor ve fiziksel olarak da kendinizi yormamış oluyorsunuz. İmalatını yaptığımız bu ürünlerin aynı zamanda satış işlemlerini de sorunsuz bir şekilde yürütüyor ve taleplerinize daha profesyonel bir şekilde yanıt vermeye özen gösteriyoruz.

Saç Ekim Koltuğu Satış Noktası

Saç Ekim Koltuğunun Özellikleri Nelerdir?

  • Deri kaplama detayından bahsetmek istiyoruz. Kullanım süresi, diğer sıradan koltuk modellerine kıyasla çok daha uzundur ve zaten bu ürünlerin tercih edilmelerindeki en önemli detaylardan bir tanesi de kesinlikle budur. İncelemelerinizi yaptığınızda sizler de ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız.
  • Ayarlamalar ile birlikte sedye şeklini alabilir. Yani düzlemsel bir yapıya dönüşebiliyor ve bu da müdahale alanını, en azından hekimler için daha kolay hale getiriyor. Hastanızın sırt üstü yatmasını ve düz bir pozisyonda kalmasını istiyorsanız bu konuda ayarlamalar yapabiliyor ve koltuğa şekil verebiliyorsunuz. Yine bu da en önemli unsurlardan bir tanesidir diye düşünüyoruz.
  • Motorlu sistemlerde ise ayarlamalar daha kolay ve elektrik enerjisi ile çalışan ürünler sizleri hiçbir şekilde yormuyor. Hasta pozisyonuna göre koltuğu dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz ve bunu çalışma esnasında da sorunsuz bir şekilde yerine getirebilecek olduğunuzu özellikle hatırlatmak ve belirtmek isteriz.
  • Saç ekim koltuğu ile birlikte bakım ve temizlik detayı da gün yüzüne çıkıyor. AZ önce de ifade ettiğimiz gibi deri kaplama kumaş yapısına ve yüzeyine sahiptir. Hastanız kalktıktan, yani işlem bittikten sonra sizler de dakikalar içerisinde temizlik ve bakım sürecini sorunsuz bir şekilde tamamlayabiliyor ve yeni hastalarınız için hazır hale getirebiliyorsunuz.

Zengin renk ve model yelpazesi ile birlikte saç ekim koltuğu satışlarımız devam etmektedir. Mos Spa ailesini artık sizler de daha yakından tanıyorsunuz ve bilgi almak isterseniz resmi web sitemizi de kullanabilirsiniz. Personel kadromuz sizleri en iyi şekilde misafir edecek ve merak ettiğiniz tüm sorulara hızlı ve sağlıklı bir şekilde yanıt verecektir.

Saç ekim koltuğu ile birlikte yine medikal kurum ve kuruluşların taleplerine yanıt verecek koltuk modellerini de online olarak satışa sunmuş durumdayız. Saç ekim merkeziniz varsa eğer sizler de hiç tereddüt etmeden firmamızdan yardım alabilirsiniz. Bu arada sektördeki en uyun fiyatları karşınıza çıkardığımızı da özellikle hatırlatmak istiyoruz. Bu konuda da bize güvenebilir ve hemen şimdi siparişlerinizi verebilirsiniz. En kısa süre içerisinde ürünlerin teslimatı, ilgili adrese yapılacaktır.

https://www.youtube.com/watch?v=qZHC7B6KEsY&t=4s

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir