Site Overlay

Rehabilitasyon Dinlenme Koltuğu

Rehabilitasyon Baba Dinlenme Koltuğu
Dinlenmekte olan kişiyi kaldırma, oturma, okuma, şekerleme, relax, uyuma şeklinde pozisyonlandırabilirsiniz.

 

Hali hazırda elimde siyah renk ürün mevcuttur.
Ürünü yakından görmek ve denemek isterseniz, Medikalblog Store
Somuncubaba sokak no 53 Ataşehir Mağazamızı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

 

 

Rehabilitasyon koltuğu satış

*Sessiz ve Güçlü Motor
Sırt kısmının hareketi, ayak kısmının hareket ve ayağa kaldırma özelliği için motor bulunmaktadır. Bu sayede sırt ve ayağı hareket ettirebilirsiniz. Motoru çok sessiz ve çok güçlüdür.

 

*Gerçek Deri ve Kumaş Seçenekleri
Gerçek deri ve kumaş olarak 2 seçenek vardır. Gerçek deri aşınmalara son derece dayanıklı olup çok uzun ömürlüdür. Kumaş modellerimizde ise kullanılan kumaşlar son derece kaliteli ve dayanıklı kumaşlardan seçilmiştir.

 

*3 Farklı Renk Seçeneği 
Kahverengi deri, bej deri ve siyah renk üretilmektedir. Bu temel renklerden biri muhakkak mobilyalara uyum sağlayacaktır.

 

*Gerçek İnek Derisi 
Deri modellerimizde, oturulan kısımlar, kolları, sırtı gerçek inek derisidir. Gerçek deri olduğu için çok dayanıklı bir koltuktur.

 

relax dinlenme koltuğu

*İki Yıl Garanti
Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Tüm yedek parçaları hazır stokta tutulur ve herhangi bir arıza durumunda çok kısa bir süre içinde sorun halledilir.

 

*Baba Dinlenme Koltuğu Özellikleri
yükseklik 112 cm, genişlik 101 cm, derinlik 100 cm, oturma yüksekliği 50 cm, oturma genişliği 50 cm, oturma derinliği 56 cm, toplam ağırlık 60 kg, taşıma kapasitesi 120 kg, garanti süresi 24 ay, hareket motoru 2 adet, masaj motoru 8 adet, uzaktan kumanda 2 adet, deluxe koltuk kutu ölçüleri: 100 x 85 x 79 cm ağırlık: 64 kg, deluxe koltuğun açılmış haldeki uzunluğu: 185 cm 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir