Masaj Yatağı İmalatı Mosspa

Masaj Yatağı İmalatı Mosspa

İstanbul’un en büyük spa merkezleri tarafından tavsiye edilen masaj yatağı
Nefes alma delikli ahşap ana gövde 1. sınıf özel deri standart gri sert 32 dansite sünger ile donatılmış SPA Masaj Masası.
Çok rahat ve sağlam ahşap malzeme ile üretilmiştir, demonte ve bağlantı sistemlerinin dayanıklı oluşu uzun süreli kullanımlara uygundur.
Alt kısımda malzeme ve aparat koyma kısmı mevcut olan raf bulunmaktadır.
Ürün Kodu : Demonte venge renk spa masaj yatağı
Masaj yatağı fiyatı : 950 tl + % 8 kdv

Toptan ve perakende satışlarımız bulunmaktadır.

2 yıl garantili deri ve yüksek yoğunluklu sünger
Sağlık ve alerjiye duyarlı 1.sınıf deri
Renk seçeneği mevcuttur.
Özel Ölçümlerde imalat yapılır.
Boyutlar: 190cm x 80cm x 75cm
Ağırlık: 45kg

Masaj Yatağı Modelleri

İşi kolaylaştıran ve her türlü fiziksel avantajı ayağınıza getiren ürün seçenekleri burada dikkat çekmektedir. Spa Masaj yatağı dediğimiz zaman birbirinden farklı fakat nitelikli modeller aklımıza gelmektedir. Özellikle medikal sektörünün sağlıklı ürün modelleri içerisinde bulunan bu nitelikli seçenekler, tüm masaj salonlarının doğru tercihi olmaya devam etmektedir.

Günümüz şartlarında kolay kullanılan ve avantajlarını size en iyi şartlarda sağlayan ürün modelleri, geniş imkan ve çok yönlü avantajlarla birlikte sizin için gerçekten mükemmel projeler ortaya koymaktadır. Elde ettiğiniz sağlıklı ürün modelleri ile birlikte, gerçekten hayatı daha yaşanır hale getirmek buradaki nitelikli tercihlerle çok iyi çözüm üretmeye devam etmektedir.

Kaliteli ve Dayanıklı Sağlam Medikal Spa Yatakları 

Doğru zamanlama ve doğru karar aşaması ile birlikte harekete geçecek olursanız, sizin için hazırlanmış birbirinden kaliteli ürün modelleri gerçekten bu konuda size yardımcı olacaktır.

Medikal Blog Store
Mağaza İletişim / Store Info
Yetkili: Mehmet SÖYLER
Fetih Mah. Sarıkamış Sok No 39 Ataşehir-İSTANBUL
Tel : 02163498080
Gsm : 05302865343
Mail : hizlimedikal@gmail.com

Dikkatinizi Çekebilir ;  Thai Masaj Masası ve Minderi

Masaj Yatağı Fiyatları

Herhangi bir ürüne müşteri almayı düşündüğünüz andan itibaren, bu ürünün kalitesi ve fiyatları sizi yakından ilgilendiriyor. Aynı zamanda kullanım kolaylığı ile birlikte pek çok alanda avantaj sağlayan Spa Masaj Sedyesi ile beraber, masaj kabiliyeti en üst perdeden yeteneğini ortaya koymak durumundadır. Makul fiyatlarla karşımıza çıkmış Spa Masaj Masası ile birlikte burada becerinizi en üst düzeyde gösterebilirsiniz. Pek çok masaj salonu için buradaki ürün ve modeller bulunmaz bir fırsat gibidir. Özellikle de kullanım avantajları düşünüldüğü zaman işinizi kolaylaştıracak sektör unsurları bu konuda size yardımcı olmaya devam etmektedir.

Masaj Yatağı Fiyatları

Müşterisi olduğunuz her bir üründe bu ürünün nitelikli sonuçları size kolaylık sağlamaya devam edecektir. Son derece kullanışlı ve son derece avantajlı ürün modelleri ile birlikte masaj etkinliğinin en iyi sonuçlarını burada görmek mümkün olmaktadır. Eğer kaliteli bir ürün müşteri olmak istiyorsanız, öncelikli olarak bu ürün hakkında araştırma yapmalı ve fiyatları masa yatırmalısınız.

Değişik kategori şeklinde karşınıza çıkan fiyat kataloğu ile birlikte, Spa Masaj Yatağı fiyatları hakkında en detaylı bilgileri ulaşmanız burada mümkün olacaktır. Müşterisine daima iyi hizmet planlaması ile yaklaşmış bir sektör unsuru, sizin için kaliteli modelleri yapıyor ve en iyi şartlarda size sunmaya devam ediyor. Mosspa farkı ile bu ürün modellerini değerlendirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayınız...