Site Overlay

Çanta Tipi Masaj Yatağı

Çanta Tipi Masaj Yatağı

Masaj, insan vücudunu rahatlatmanın yanı sıra zihinsel olarak da katkıda bulunmak adına gerçekleştirilen profesyonel bir eylemdir. Günümüzde uzmanlar tarafından gerçekleştirilen masaj hizmetleri ile birlikte stres ve sıkıntıdan arınmak mümkün. Bunu kusursuz bir şekilde yerine getiren medikal kurum ve kuruluşlar da mevcuttur. Bildiğiniz gibi bu çalışmayı yapmak adına özel bir yatağa da ihtiyaç duyulacaktır.

Mos Spa ailesi olarak siz değerli dostlarımıza portatif bir ürün hazırladık ve imalatını hali hazırda kendimiz yapmaya devam ediyoruz. Çanta tipi masaj yatağı işlevsel olmasının yanı sıra taşınabilir ve katlanabilir olması ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

Sabit bir yerde masaj yapmak yerine şehir şehir dolaşıyor ve hizmetlerinizi evde sunuyorsanız eğer bu çanta tam da size göre. Özel müşterilerinizi rahat ettirmek ve onlara çok daha konforlu bir alan yaratmak adına bu ürün ile kesinlikle tanışmanız gerektiğini düşünüyoruz.

Çanta tipi masaj yatağı, ergonomik yapısının yanı sıra uygun fiyatları ile de taleplerinize doğrudan yanıt veriyor ve özellikle son dönemde bir adım daha öne çıktığını net bir şekilde görebiliyoruz. Dilerseniz soru işaretlerini ortadan kaldırmak ve merakınızı gidermek adına bu ürünün özelliklerine de hep birlikte göz atalım ve sizleri de bilgi sahibi yapmış olalım.

Çanta Tipi Masaj Yatağı

Çanta Tipi Masaj Yatağının Özellikleri Nelerdir?

Çanta tipi masaj yatağı, ekonomik fiyatı ve ergonomik yapısı ile medikal merkezlerin ve uzman masörlerin ihtiyaçlarına ve taleplerine yanıt vermeye devam ediyor.

 * Sünger yapısı ile birlikte müşteriniz bu yatağa uzandığında onu rahat hissettirecek bir alan tasarladık. Sırt ya da bacak bölgesinde herhangi bir ağrı ya da acı durumu söz konusu olmayacak ve konforlu bir masaj etkinliğine ev sahipliği yapacaksınız. Masaj esnasında bu detayların büyük önem taşıdığını biliyor ve kumaş yapısı tercihlerini de bu doğrultuda yerine getiriyoruz.

* Portatiftir ve dilediğiniz her yere götürebilirsiniz. Çanta tipi masaj yatağı adını almasının en önemli nedenlerinden bir tanesi de budur. Görselleri incelerseniz eğer katlandığı takdirde gerçek bir çantayı andırdığını sizler de fark etmiş olacaksınız. Dilediğiniz her yere götürebilir ve yer kaplamıyor oluşu ile de fayda sağlayabilirsiniz.

Çanta Tipi Masaj Yatağı Comfort Plus

* Ağırlığı 15 kg civarına ulaşıyor ve bazı ürünlerde daha hafif bir yapı dikkatleri üzerine çekiyor. Taşıma eyleminde herhangi bir sorun yaşamamanız adına bu detaya da özellikle dikkat ediyor ve üretimi de bu doğrultuda yapıyoruz.

* Renk konusunda zengin ve geniş bir yelpazeye sahip olduğunu da özellikle hatırlatmak isteriz. Beyaz renk en çok tercih edilenlerden biri ancak dilerseniz kendi renk seçiminizi de yapabilirsiniz ve özel üretim çanta tipi masaj yatağı modelleri de bu konudaki taleplerinize doğrudan yanıt verecektir. Sitemizde yer alan galeriye detaylı bir şekilde göz atarsanız eğer bu konuda sizler de bilgi sahibi olacaksınız.

* 200 kiloya kadar taşıma kapasitesine sahip ve bu minimal yapının bunu nasıl başarabildiğini merak ediyor olmalısınız. İmalatını yaptığımız ürünlerde dayanıklılık konusunda özel bir çalışma yapıyoruz ve aldığımız olumlu geri dönüşler de bizleri fazlasıyla mutlu ediyor diyebiliriz. Taşıma kapasitesi olarak benzer ürünlere kıyasla bir adım daha önde ve bu da ürünü daha popüler hale getiriyor diye düşünüyoruz.

* Bakım ya da temizlik çalışmalarını nasıl yapmanız gerektiği konusunda endişeye kapılmanıza gerek yok! Her masaj sonrası sizler de bez yardımı ile kolayca temizleyebilir ve dezenfekte edebilirsiniz. Çanta tipi masaj yatağı, kolay temizlenebilir olması ile de fark yaratıyor ve alıcıların dikkatini çeken bir diğer önemli unsur olarak karşımıza çıkıyor.

Bu ürünü daha detaylı bir şekilde incelemek ve detaylı bilgi edinmek isterseniz eğer görsellere göz atmanız yeterli olacaktır. Ürün hakkında tüm merak edilenleri yanıtlıyor ve aynı zamanda resmi web sitemizde de bu ürüne sık sık yer veriyoruz.

Çanta Tipi Masaj Yatağı Youtube

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir