Spa Masaj Sedyesi Tel : 05302865343

Masaj Yatağı Modellerinin Kullanım Alanları
Masaj yatakları, bireylerin konforları adına tasarlanmış ürünler olmak ile birlikte genellikle, pek çok güzellik merkezinde, spa salonlarında ve sağlık kuruluşlarında kullanılmaktadır. Bireylerin bedensel olarak rahatlamalarına ve daha sakin bir hale kavuşmalarına yardımcı olan masaj masalarının birbirinden farklı modelleri de bulunmaktadır. Bu noktada masaj masası edinmek isteyen bireylerin, ihtiyaçlarına en uygun ürünü almaları adına bir uzmana danışmalarında fayda bulunmaktadır.
Saç ekim malzemeleri, lazer epilasyon aletleri ve diğer ürünlerin de rahatlıkla konumlandırılabileceği masaj masalarında, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre pek çok gözlü ve çekmeceli seçenekleri bulunmaktadır. Fiyatları, özelliklerine göre değişiklik gösteren bu tarz ürünler sayesinde ise kullanıcıların kendilerini daha iyi hissetmelerine yardımcı olunmaktadır. Çanta tipi, katlanabilir, portatif ve dövme yatağı olmak üzere, masaj masalarının birbirinden farklı modelleri bulunmaktadır.
Belirtilen ürünlerde en çok tercih edilen modellerden bir tanesi, cilt bakım koltuğu olarak karşımıza çıkmaktadır. Daha dikey ve ayarlanabilir özelliklerde olan cilt bakım koltuklarında, uzaktan kumanda ve otomatik modeller de yer almaktadır. Çoğunlukla güzellik ve masaj merkezlerinde kullanılan bu tarz ürünler bireylerin sorunsuz bir şekilde cilt bakımı yaptırmalarına destek vermektedir. Bu noktada cilt bakım koltuğu fiyatları ise piyasa da özelliklerine ve kalitelerine göre değişiklik göstermek ile birlikte yaklaşık olarak 400 TL’den başlamaktadır.

Ahşap Masaj Masası 

Baş kısmı delikli tamamen ahşaptan üretilmiş olan çekmeceli masaj masasının
İmalatı firmamıza aittir, masaj masasının baş kısmı hareketli olup alt kısmında deri kaplı havlu ve peştemal bezi koyma bölümü bulunmaktadır.
Baş kısmı hareketli olup masaj masasının derisini korumak için rulo havlu kağıdı asma aparatı mevcuttur.
Baş kısmı kademeli olarak yukarı aşağı hareket edebilir.
28 danse gri sünger ve vinleks döşeme renk seçenekleri ürün firmamız tarafından imal ettirilmiştir.
Masa ölçüleri : 185 x 60 x 70 cm dir.
Ürün kodu : Maun renk masaj yatağı
Ürün fiyatı : 900 tl + % 8 kdv 

İletişim bilgilerimiz.

Ürün imalattan istanbul içinde kapınıza teslimatı yapılmaktadır.
Şehir dışı gönderiler aras kargo veya eğe ulaşım, günaydın kargo yapmaktadır.

Masaj masası veya diğer masaj yatakları çeşitleri hakkında geniş bilgi için lütfen aşağıdaki adres veya iletişim bilgileriyle irtibatta geçiniz.
Mağazamızı ziyaret ederek ürünleri daha yakından görebilirsiniz.
Whatsapp ile görsel veya resim atabilirsiniz.
Arkadaşlarımız en kısa süre içinde size ilgili konu ile alakalı olarak dönüş sağlayacaklardır.
İletişim bilgilerimiz.
Tel : 02164052525 – 02164052545
Mobil ve Whatsapp : 05302865343
Medikal Kozmetik Tekstil İthalat İhracat San. ve Tic. Ltd. Şti.
Adres : Fetih Mah. Somuncu Baba Sokak No:53/B Ataşehir-İstanbul / Türkiye