Soğuk Lipoliz Pedi Satış Fiyatı 20 tl + kdv

Antifreezing Mebrane Soğuk Lipoliz Mendili yağın yok edilmesi için en gelişmiş yöntem olan her bir tekli tedavinin önemli ve gerekli bir parçasıdır.
Soğuk lipoliz pedi antifriz mebranında, gelişim sırasında güvenli ve temiz kullanım için en uygun olduğu kanıtlanmış hipoalerjenik maddeler bulunur ve temel membran, yeni ve gelişmiş bir teknoloji nanoyapıları kullanılarak imal edilmiştir.
Cryo lipoliz cihazı için özel olarak minimum enerji kaybıyla ideal bir rehberlik sağlayacak ve aynı zamanda cildin yüzey tabakasının daha iyi korunmasına etkendir.
Deriyi düşük sıcaklığa doğrudan maruz kalmadan etkili bir şekilde korur.
En etkili Soğuk Lipolizi gerçekleştirmek için depolanan yağ hücrelerine subkutan doku içine soğuk havanın hızlı bir şekilde yönetilmesini sağlar.
Soğuk lipoliz pedi, özel paketleme sistemiyle uzun süreli geçerliliğe sahip olmakla beraber donma sıcaklığının çok altındaki sıcaklıklarda başarıyla test edilmiştir.
Ürün ölçüsü: 36*42 cm large boy
Soğuk lipoliz mendilimiz mükemmel ve güvenli bir şekilde çalışır çünkü nanofiberlerden yapılmış tıbbi özel kumaştan üretilmiştir.

Hedefimiz, iş ortaklarımıza, Cryolipolysis’teki tüm işlevlerini tam olarak karşılayabilen, sağlık ve çevreyi tehlikeye atmayan, yüksek talepleri ve kozmetik stüdyolarını ve müşterilerini netlik ve hassas işleme konusunda karşılayan en kaliteli bir ürün sunmaktır. Membranın yüksek başlangıç geliştirme maliyetlerine rağmen, piyasadaki en uygun ürünü sunabiliyoruz, ancak aynı zamanda en yüksek kalite ve hızlı kullanılabilirliğin belirtilen şartlarını garanti altına alıyoruz.

Soğuk Lipoliz Mendilinin Kullanıldığı Yerler:
Güzellik Merkezleri
Spa Salonları
Güzellik/Spa Merkezleri
Güzellik/Cilt Bakım/Spa Merkezleri

Satış Fiyatları için Firmamızla İletişime Geçiniz.
02164052525 – 02164052545 – 05302865343

Antifreeze Membrane Soğuk Lipoliz Pedi – 02164052525